Филтри -

Градежни машини Grove од Франција

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини Grove од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2006 Километража 7380 м/ч Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 2001 Километража 95975 км Сила
Франција, CHANDAI
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 39 м Носивост 45000 кг
Година 2014 Километража 6123 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 89819 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
аукција 3.335 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 1999 Километража 213 м/ч Сила
Франција
автодигалка Grove GMK 3050
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 38 м
Година 2003 Километража 234435 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка Grove GMK 6300 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6300 Висина на подигање 80 м
Година 2014 Километража 86627 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK5220
Година 2008 Километража Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
автодигалка Grove GMK 4100 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 19 м Носивост 100000 кг
Година 2011 Километража 68942 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка Grove GMK 5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Носивост 220000 кг
Година Километража 60000 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 33.5 м
Година 05/2011 Километража 4615 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
автодигалка Grove GMK 3060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Носивост 60000 кг
Година 2016 Километража 83580 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 43 м Носивост 55000 кг
Година 2005 Километража 127124 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка Grove GMK 6300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 51 м Носивост 300000 кг
Година 2001 Километража 70560 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел Gmk5200 Висина на подигање 60 м Дофаќач 13 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се