Филтри -

Градежни машини Grove од Финска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Grove од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Krupp 4070 на шасија Grove GMK 4070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 4070 Висина на подигање 54 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч
Година 1994 Километража 88000 км Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Grove GMK 5200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 98 м Капацитет на крајот на стрелата 200 т Брзина 80 км/ч
Година 2003 Километража 61000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 90 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т Брзина 80 км/ч
Година 2012 Километража 13500 м/ч Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 5095
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 77 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина 80 км/ч
Година 2011 Километража Сила
Финска, Helsinki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се