Филтри -

Градежни машини Grove од Европа

Резултати од пребарување: 246 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

246 огласа: Градежни машини Grove

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м
Година 2014 Километража 67400 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 15000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 40000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
46.550 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел RT 530 E Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 85 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 04/2005 Километража Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 117493 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 131832 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Saphire 30 Висина на подигање 8 м Носивост 6000 кг
Година Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2001 Километража 16298 м/ч Сила
Германија, Malsch
автодигалка Grove GMK 3060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 43 м
Година 2013 Километража 35000 км Сила
Германија, Zweibrücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Висина на подигање 78 м Дофаќач 18 м Брзина 85 км/ч
Година 2009 Километража 113300 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2004 Километража 124617 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 120000 км Сила
Шведска, Balsta
кран гасеничар Grove GHC140 кран гасеничар Grove GHC140 кран гасеничар Grove GHC140
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 51.99888 м Носивост 127006 кг Капацитет на крајот на стрелата 88 т
Година 2020 Километража 1597 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2005 Километража 127500 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 2035 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 29 м
Година 1997 Километража 195000 км Сила
Естонија, Maardu
автодигалка Grove GMK 5130-2
1
Контактирајте го продавачот
392.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2011 Километража 110000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK4080-1 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 15 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2013 Километража 52000 км Сила
Чехија, Tuřany
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 2035 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2012 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
автодигалка Grove GMK4090 автодигалка Grove GMK4090 автодигалка Grove GMK4090
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 51 м Носивост 90000 кг
Година 2020 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 51 м Носивост 90000 кг
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 80 м Носивост 300000 кг
Година 2022 Километража 2093 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
автодигалка Grove GMK 5150L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5150L Дофаќач 60 м
Година 2017 Километража 18300 км Сила
Германија, Inchenhofen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 246 огласа
Прикажи