Филтри -

Градежни машини Grove од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Grove од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK2035E Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 15 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина 80 км/ч
Година 2008 Километража 55000 км Сила
Чехија, Tuřany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел RT890E Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 17 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.5 т Брзина на подигање на товар 156 м/мин Брзина 30 км/ч
Година 2008 Километража 1439 м/ч Сила
Чехија, Tuřany
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Grove GMK3060L автодигалка Grove GMK3060L автодигалка Grove GMK3060L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3060L Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 44 м Носивост 60000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година Километража 21000 км Сила
Чехија, Tuřany
автодигалка Grove GMK2035 автодигалка Grove GMK2035
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел 2035 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 15 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2003 Километража 115000 км Сила
Чехија, Tuřany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK4080-1 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 15 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2013 Километража 52000 км Сила
Чехија, Tuřany
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се