Филтри -

Градежни машини Grove од Белгија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Grove од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Телескопска дигалка
Година Километража 1892 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
нови автодигалка Grove GMK 6300L-1
1
Контактирајте го продавачот
1.200.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2019 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Grove Gmk 5095
1
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 95 т
Година 2012 Километража 67000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел gmk3060
Година 2014 Километража 44076 км Сила
Белгија, Kontich
автодигалка Grove GMK 6300L
1
Контактирајте го продавачот
875.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6300L Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2014 Километража 11000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Grove GMK 6400
1
Контактирајте го продавачот
1.295.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6400 Капацитет на крајот на стрелата 400 т
Година 2012 Километража 50000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Grove GMK 6300L
1
Контактирајте го продавачот
950.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2014 Километража 13000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
379.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 80 м
Година Километража 71405 км Сила
Белгија, Stabroek
ножична платформа Grove scissor lift ножична платформа Grove scissor lift ножична платформа Grove scissor lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се