Филтри -

Градежни машини Gottwald

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Gottwald

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.350 € PLN 250.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 19 м Капацитет на крајот на стрелата 20 т
Година 1990 Километража 50000 км Сила
Полска, Wolanów
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража Сила
Унгарија, Kistelek
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 14485 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 34.1 м Дофат на стрела 34.1 м Носивост 42000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 1984 Километража Сила
Бугарија, Sofia
автодигалка Gottwald AMK 45 автодигалка Gottwald AMK 45 автодигалка Gottwald AMK 45
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 50 м
Година 02/1982 Километража 51000 км Сила
Италија, Bari
автодигалка Gottwald Gottwald AMK 86-52 автодигалка Gottwald Gottwald AMK 86-52
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1979 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се