Филтри -

Градежни машини Gehl од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Gehl од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2014 Километража 1520 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1179 кг
Година 2016 Километража 4326 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 1995 Километража 1270 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 862 кг
Година 1999 Километража 7961 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek

Other makes in the section "Градежни машини од Холандија"

Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2007-02-27 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Санитарен контејнер
Година Километража Сила
Холандија, Tiel
друга градежна машина VERNOOY stapelbakken 9383 друга градежна машина VERNOOY stapelbakken 9383
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2014 Километража 2513 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 13454 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 2622 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 9100 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 9195 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
аукција 100 €
Контејнер за канцеларии
Година Километража Сила
Холандија, Oosterhout
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2013 Километража 16223 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10508 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
62.900 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2985 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Друга градежна машина
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Друга градежна машина
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел MK63 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 36 м
Година 11/2008 Километража 121347 км Сила
Холандија, Heeg
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8200 м/ч Сила
Холандија, GZ Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4694 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел X-HIPRO 302 E-7 Висина на подигање 20.8 м
Година 2018-10-23 Километража 309518 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи