Филтри -

Градежни машини Gehl од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Gehl од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 374 кг
Година 2012 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
мини натоварувач Gehl 1640
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Hasbergen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1225 кг
Година 2017 Километража 1473 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 664 м/ч Сила
Германија, Ulm-Lehr
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1.225 кг
Година 2014 Километража 1417 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се