Филтри -

Градежни машини GSR од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GSR: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 52618 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.5 м
Година 2016-01-01 Километража 1175 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16.1 м Носивост 280 кг
Година 2015-01-01 Километража 150000 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 3143 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.2 м
Година 2012 Километража 39031 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28.7 м
Година 2006 Километража 5895 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година 2014 Километража 2784 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.5 м
Година 2013-01-01 Километража 185000 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.6 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се