Филтри -

Градежни машини GROVE од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини GROVE од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел AT 635 E Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 24 м Дофаќач 24 м Носивост 30000 кг Брзина 75 км/ч
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Gödöllő
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 1981 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1971 Километража 6218 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.92 м Носивост 341 кг
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
259.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Grove Модел GMK5100 Дофат на стрела 51 м Дофаќач 18 м Носивост 100000 кг
Година 2005 Километража 135844 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Grove Модел GMK 4080 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 21 м Носивост 80000 кг
Година 09/2008 Километража 97597 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се