Филтри -

Градежни машини GROVE од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GROVE од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.999 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2004 Километража 65425 км Сила
Украина
автодигалка GROVE GMK 6220-L автодигалка GROVE GMK 6220-L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 90 м Дофат на стрела 72 м Дофаќач 20 м Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 155 км Сила
Украина, Київ
автодигалка GROVE GMK 6220-L автодигалка GROVE GMK 6220-L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 90 м Дофат на стрела 72 м Дофаќач 20 м Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка GROVE GMK 6220-L автодигалка GROVE GMK 6220-L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 90 м Дофат на стрела 72 м Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 65424 км Сила
Украина, Черновцы
автодигалка GROVE GMK 4100 автодигалка GROVE GMK 4100 автодигалка GROVE GMK 4100
3
Контактирајте го продавачот
89 € / час
Автодигалка
Дофат на стрела 52 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2014 Километража 6112 м/ч Сила
Украина, Кривой Рог
автодигалка GROVE GMK 5150 автодигалка GROVE GMK 5150 автодигалка GROVE GMK 5150
3
Контактирајте го продавачот
99 € / час
Автодигалка
Висина на подигање 97 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 33.8 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Брзина 85 км/ч
Година 2018 Километража 1051 м/ч Сила
Украина, Кривой Рог
автодигалка GROVE GMK 5250 автодигалка GROVE GMK 5250
2
Контактирајте го продавачот
125 € / час
Автодигалка
Дофат на стрела 70 м Носивост 250000 кг
Година 2016 Километража 7928 м/ч Сила
Украина, Кривой Рог
Контактирајте го продавачот
299.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100L Дофат на стрела 60 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 8.3 т Брзина 80 км/ч
Година 2007 Километража 169000 км Сила 320 kW
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK4060 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 35.1 м Дофаќач 16 м Носивост 60000 кг Брзина 70 км/ч
Година 1991 Километража 59000 км Сила 350 кс
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
350.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Grove Модел GMK5100 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 70 м Носивост 100000 кг Брзина 60 км/ч
Година 09/2007 Километража 70000 км Сила 125 kW
Украина, Львов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се