Филтри -

Градежни машини GROVE од САД

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Градежни машини GROVE од САД

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка GROVE GMK 6200 автодигалка GROVE GMK 6200 автодигалка GROVE GMK 6200
3
Контактирајте го продавачот
375.000 US$ EUR ≈ 355.900 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6200 Висина на подигање 60.0456 м Дофаќач 29.8704 м Носивост 199581 кг
Година 2000 Километража 70807 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 30.840 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел AT 635E Дофаќач 27.432 м
Година 1995 Километража Сила
САД, Hanover
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се