Филтри -

Градежни машини GROVE од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини GROVE од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK3045 Носивост 45000 кг
Година 1991 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK57180
Година 2001 Километража Сила
Романија, Timișoara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка GROVE RT 760 - 60-ton Rough Terrain автодигалка GROVE RT 760 - 60-ton Rough Terrain автодигалка GROVE RT 760 - 60-ton Rough Terrain
3
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 1999 Километража Сила
Романија, Arad
автодигалка GROVE Rt760 автодигалка GROVE Rt760
2
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
613.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK5130-2 Висина на подигање 63 м Дофат на стрела 60 м Носивост 130000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2013 Километража 24371 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел TM1400 Висина на подигање 88 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 28 м Носивост 150 кг Брзина 80 км/ч
Година 1983 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2004 Километража 124617 км Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 8.8 м Дофат на стрела 6.8 м Носивост 265 кг
Година 1999 Километража Сила
Романија, Timisoara
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 30 м Носивост 35000 кг
Година 2000 Километража 140000 км Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се