Филтри -

Градежни машини GROVE од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Градежни машини GROVE од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5220 Висина на подигање 105 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2009 Километража 185000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел GMK 4080 Висина на подигање 67 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 131000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
269.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 18 м
Година 2006 Километража 144000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 204000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 186000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м
Година 06/2001 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 37384 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 04/2010 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
48.290 € PLN 219.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел 2035 Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 29 м
Година 1996 Километража 79000 км Сила
Полска, Granowo
Контактирајте го продавачот
242.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел RT9130E Висина на подигање 48.8 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2002 Километража 12920 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел rt 75s Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 10 м Носивост 45000 кг
Година 1982 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 22 м
Година Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Burzenin
автодигалка GROVE GMK 3050
1
Контактирајте го продавачот
89.280 € PLN 404.900 PLN
Автодигалка
Година 1994 Километража 24160 м/ч Сила
Полска, Morąg
автодигалка GROVE 315 MKII автодигалка GROVE 315 MKII автодигалка GROVE 315 MKII
3
Контактирајте го продавачот
62.830 € PLN 285.000 PLN
Автодигалка
Година 1997 Километража 440 м/ч Сила
Полска, Podłazie
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел AT635E Висина на подигање 27.45 м Дофаќач 7 м
Година 1994 Километража 78000 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
39.690 € PLN 180.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK2035 Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м
Година 1996 Километража 144000 км Сила
Полска, Zielona Góra
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел AT 633B Носивост 30000 кг
Година 1990 Километража Сила
Полска, Szczyty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 38 м Носивост 60000 кг
Година 1988 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се