Филтри -

Градежни машини GROVE од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини GROVE од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 85 км Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 28.956 м
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство, Oxon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 21 м Носивост 220000 кг
Година 2014 Километража 7489 м/ч Сила
Обединето Кралство, Buckingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2014 Километража 50057 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3055 Висина на подигање 43 м Носивост 55000 кг Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2009 Километража 143395 км Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 17 м Носивост 100000 кг
Година 2008 Километража 9538 м/ч Сила
Обединето Кралство, Buckingham
автодигалка GROVE GMK 4080-1 автодигалка GROVE GMK 4080-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2017 Километража 40500 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка GROVE GMK 6300 L
1
Контактирајте го продавачот
825.000 €
Автодигалка
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 1999 Километража 33796 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
32.460 € GBP 29.000 GBP
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел 315 Капацитет на крајот на стрелата 18 т
Година Километража 8047 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GCK3045
Година 2010 Километража 8735 м/ч Сила
Обединето Кралство, Oxon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 88452 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка GROVE GMK 6300 L
1
Контактирајте го продавачот
1.045.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 80 м Дофаќач 21 м Носивост 300000 кг
Година 2015 Километража 43531 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2019 Километража 25000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка GROVE GRT 8100
1
Контактирајте го продавачот
652.000 US$ EUR ≈ 609.300 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 17 м Носивост 100000 кг
Година 2019 Километража 2700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар GROVE GHC140 кран гасеничар GROVE GHC140 кран гасеничар GROVE GHC140
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 52 м Носивост 127000 кг Капацитет на крајот на стрелата 88 т
Година 2020 Километража 1597 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка GROVE RT540E автодигалка GROVE RT540E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка GROVE 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 128500 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 51 м Носивост 80000 кг
Година 2015 Километража 10665 м/ч Сила
Обединето Кралство, Buckingham
автодигалка GROVE GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 64525 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Oxon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 87500 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Oxon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се