Филтри -

Градежни машини GROVE од Кина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини GROVE од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка GROVE GMK7450 автодигалка GROVE GMK7450 автодигалка GROVE GMK7450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Кина, Hefei
автодигалка GROVE XCA220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 110 м Носивост 240000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 80000 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
автодигалка GROVE QAY160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 240000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина
автодигалка GROVE CMK5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 80000 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 300000 кг
Година 2004 Километража Сила
Кина
автодигалка GROVE GMK6300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 84 м Носивост 300000 кг
Година 2005 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1.250.000 US$ EUR ≈ 1.164.000 €
Автодигалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 27 м Носивост 300000 кг
Година Километража 6829 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 73 м Носивост 450000 кг
Година 2009 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка GROVE Grove GMK5200 200 ton American used all terrain crane
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK5200 Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т Брзина 85 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се