Филтри -

Градежни машини GROVE од Холандија

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

80 огласа: Градежни машини GROVE од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка GROVE GMK 2035
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2014 Километража 90000 км Сила
Холандија
автодигалка GROVE GMK 5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофаќач 37 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2011 Километража 34000 км Сила
Холандија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Автодигалка
Година Километража 6790 м/ч Сила
Холандија, Heeten
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Автодигалка
Година Километража 6790 м/ч Сила
Холандија, Heeten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 03/2014 Километража Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 8.7 м Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2007 Километража 139 км Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 47 м Дофаќач 52 м Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 1997 Километража 51000 км Сила
Холандија
автодигалка GROVE GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2004 Километража 146500 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофаќач 15 м Брзина 85 км/ч
Година 2008 Километража 118000 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2007-01-01 Километража 87398 км Сила
Холандија, Velddriel
автодигалка GROVE GMK 5095
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 95000 кг Капацитет на крајот на стрелата 95 т
Година 2009 Километража 12200 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1
Година 2012-01-01 Километража 15151 м/ч Сила
Холандија, Veghel
автодигалка GROVE GMK 3060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2016 Километража 45000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100L-1 Висина на подигање 60 м Брзина 85 км/ч
Година 2017 Километража 77 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 2001-01-01 Километража 1769 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1997-03-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2007-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
автодигалка GROVE GMK 6400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража 32206 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/1988 Километража 7501 м/ч Сила
Холандија, Zwolle
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Носивост 227 кг
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
автодигалка GROVE GMK4100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 138000 км Сила
Холандија, Giessen
автодигалка GROVE GMK6300L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 50000 км Сила
Холандија, Giessen
автодигалка GROVE GMK 7450
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 73 м Капацитет на крајот на стрелата 450 т
Година 2007 Километража 88000 км Сила
Холандија
автодигалка GROVE Grove AT 400 for parts автодигалка GROVE Grove AT 400 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
UCM Holland
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се