Филтри -

Градежни машини GROVE од Германија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини GROVE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
685.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Висина на подигање 95 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 18 м Носивост 130000 кг Брзина 85 км/ч
Година 11/2014 Километража 40170 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2009 Километража Сила
Германија, Duisburg
автодигалка GROVE GSK55 автодигалка GROVE GSK55
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30.2 м Носивост 227 кг
Година 1996 Километража 9289 м/ч Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Автодигалка
Година 2005 Километража 117100 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража 68000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
автодигалка GROVE GMK 4080-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 51 м
Година 2016 Километража 68000 км Сила
Германија, Zweibrücken
автодигалка GROVE GMK 5110-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Дофаќач 51 м Брзина 80 км/ч
Година 2016 Километража 35000 км Сила
Германија, Zweibrücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
телескопска дигалка GROVE Manlift AMZ86XT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26.21 м
Година 2000 Километража 7690 м/ч Сила
Германија, Metten
автодигалка GROVE GMK 5220, 2016
1
Контактирајте го продавачот
845.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м Носивост 220000 кг
Година 2016 Километража 22300 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Автодигалка
Година 2000 Километража 148494 км Сила
Германија, Ilmenau
автодигалка GROVE GMK 5150XL автодигалка GROVE GMK 5150XL автодигалка GROVE GMK 5150XL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 69 м Носивост 150000 кг
Година 2022 Километража 864 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража 2626 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка GROVE GMK 5130-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GK 5130-2 Дофаќач 60 м
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Германија, Inchenhofen
автодигалка GROVE GMK 4075
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража 132000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
автодигалка GROVE GMK 4100 L,100t, 60m,Boom, Good Condition! FOR SALE,  ASAP
1
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 19 м Носивост 100000 кг
Година 2007 Километража 116000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Германија, Inchenhofen
автодигалка GROVE 5 Sheaves Hook Block автодигалка GROVE 5 Sheaves Hook Block
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 70 м Носивост 250000 кг
Година 2017 Километража 5056 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Носивост 100000 кг
Година 2021 Километража 2024 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 71544 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 112 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 62 м Носивост 300000 кг
Година 2006 Километража Сила
Германија, Мюнхен
автодигалка GROVE OM 502LA-405 KW автодигалка GROVE OM 502LA-405 KW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 58085 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м
Година 2014 Километража 67400 км Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се