Филтри -

Градежни машини GROVE од Франција

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GROVE од Франција: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
405.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 130000 кг
Година 2010 Километража 117000 км Сила
Франција, ILLKIRCH
автодигалка GROVE GMK 5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 68 м Носивост 220000 кг
Година 2008 Километража 127427 км Сила
Франција, Plourhan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка GROVE GMK 5130-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 60 м Носивост 130000 кг
Година 2008 Километража 63560 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка GROVE GMK 4100 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2011 Километража 29947 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка GROVE GMK 5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 220000 кг
Година 2008 Километража 127427 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 72 м Дофаќач 22 м
Година 2003 Километража 53600 км Сила
Франција, CHANDAI
хидраулична зглобна платформа GROVE A62 J хидраулична зглобна платформа GROVE A62 J хидраулична зглобна платформа GROVE A62 J
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2000 Километража Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 2001 Километража 95975 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 89819 км Сила
Франција, CHANDAI
автодигалка GROVE RT 530E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел RT 530 Висина на подигање 29 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 2008 Километража 3959 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Телескопска дигалка
Година 2001 Километража 5628 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
автодигалка GROVE GMK 7450 автодигалка GROVE GMK 7450
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 7450
Година 2008 Километража 6200 м/ч Сила
Франција, Plourhan
автодигалка GROVE GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Дофат на стрела 43 м Носивост 55000 кг
Година 2006 Километража 13890 м/ч Сила
Франција, Plourhan
автодигалка GROVE GMK 6300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6300 Висина на подигање 60 м
Година 2001 Километража 6853 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 38 м
Година 03/2002 Километража 190000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се