Филтри -

Градежни машини GROVE од Финска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини GROVE од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка GROVE GMK 5200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 200 т Брзина 80 км/ч
Година 2003 Километража 83000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка GROVE GMK 6250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 80 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т Брзина 80 км/ч
Година 2000 Километража 90000 км Сила
Финска, Helsinki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка GROVE GMK 5100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 18 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина 80 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка GROVE GMK 2035
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина 80 км/ч
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Финска, Helsinki
автодигалка GROVE GMK 4100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 70 м Носивост 100000 кг Брзина 80 км/ч
Година 2008 Километража 60000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Автодигалка
Година 1988 Километража 4386 м/ч Сила
Финска, Helsinki, 00100, Aleksanterinkatu 15B
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Автодигалка
Година 1981 Километража Сила
Финска, Helsinki, 00100, Aleksanterinkatu 15B
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се