Филтри -

Градежни машини GROVE од Европа

Резултати од пребарување: 235 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

235 огласа: Градежни машини GROVE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 43 м Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2007 Километража 139630 км Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 37384 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 58 м Дофаќач 15 м
Година 2004 Километража 142000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2007-01-01 Километража 13206 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2008-01-01 Километража 17917 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2007-01-01 Километража 11233 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел TM1400 Висина на подигање 88 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 28 м Носивост 150 кг Брзина 80 км/ч
Година 1983 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21.9 м Дофат на стрела 18.7 м Носивост 227 кг
Година 1995 Километража 5500 м/ч Сила
Грција, Πέραμα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3055 Висина на подигање 43 м Носивост 55000 кг Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2009 Километража 143395 км Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 04/2010 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
автодигалка GROVE GMK 3060 L-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 48 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2020 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.92 м Носивост 341 кг
Година 2000 Километража Сила
Германија, Lahr
автодигалка GROVE GMK 4100 - Autogru multistrada usate автодигалка GROVE GMK 4100 - Autogru multistrada usate
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка GROVE GMK 3050
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2002 Километража 140000 км Сила
Холандија
автодигалка GROVE GMK 6300 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 80 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2012 Километража 99000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK3045 Носивост 45000 кг
Година 1991 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK57180
Година 2001 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5220 Висина на подигање 105 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2009 Километража 185000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел GMK 4080 Висина на подигање 67 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 131000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 204000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м
Година 06/2001 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 186000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 34081 км Сила
Австрија, Salzburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 235 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се