Филтри -

Градежни машини GROVE од Белорусија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GROVE од Белорусија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ножична платформа GROVE SM 2632E ножична платформа GROVE SM 2632E ножична платформа GROVE SM 2632E
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 340 кг
Година 1998 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
10.100 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 227 кг
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопска дигалка GROVE MZ82CXT телескопска дигалка GROVE MZ82CXT телескопска дигалка GROVE MZ82CXT
3
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 227 кг
Година 1998 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 36 м Носивост 317 кг
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Ліда
телескопска дигалка GROVE MZ66A телескопска дигалка GROVE MZ66A
2
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.1 м Дофат на стрела 16.5 м Носивост 340 кг
Година 1998 Километража Сила 31.5 кс
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.1 м Дофат на стрела 18.3 м Носивост 227 кг
Година 1998 Километража 8000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
телескопска дигалка GROVE MZ66D телескопска дигалка GROVE MZ66D телескопска дигалка GROVE MZ66D
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 01/2000 Километража 4500 м/ч Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 36 м Носивост 217 кг
Година 1999 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 40 м Носивост 272 кг
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 27.530 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 21.2 м Носивост 230 кг
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 35.5 м Дофат на стрела 26 м Носивост 300 кг
Година 1997 Километража 5800 м/ч Сила 110 кс
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 1999 Километража Сила
Белорусија, Ліда
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се