Филтри -

Градежни машини GROVE од Белгија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини GROVE од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 7.1 м Носивост 16000 кг
Година 1980 Километража Сила
Белгија, Zele
автодигалка GROVE Gmk 5200
1
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5200 Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 2006 Километража 59000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 2.5 м Носивост 12000 кг
Година 01/1984 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 10000 кг
Година 01/1988 Километража 1169 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
автодигалка GROVE GMK 5130-2
1
Контактирајте го продавачот
530.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2015 Километража 112000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка GROVE GMK 6400
1
Контактирајте го продавачот
2.100.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6400 Капацитет на крајот на стрелата 400 т
Година 2017 Километража 30000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка GROVE GMK 5220
1
Контактирајте го продавачот
365.000 €
Автодигалка
Модел Grove gmk 5220 Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2008 Километража 4000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка GROVE GMK 5150L
1
Контактирајте го продавачот
635.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5150L Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2017 Километража 7500 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 65.2 м
Година 2014-01-01 Километража 5428 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
автодигалка GROVE GMK 6300L
1
Контактирајте го продавачот
1.600.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6300L Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2020 Километража 15000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
аукција 119.000 €
Автодигалка
Година 2010 Километража 50900 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Автодигалка
Година 1982 Километража 2825 м/ч Сила
Белгија, Nivelles
автодигалка GROVE GMK 4100L-1
1
Контактирајте го продавачот
615.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100L-1 Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2017 Километража 56000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка GROVE GMK 5150L
1
Контактирајте го продавачот
865.000 €
Автодигалка
Модел GMK 5150L Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2019 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се