Филтри -

Градежни машини GROVE од Америка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GROVE: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 130000 кг
Година 2007 Километража Сила 380 kW
Kanada, Guelph
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 2006 Километража Сила 205 kW
Kanada, Guelph
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 2006 Километража Сила
Kanada, Montreal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2005 Километража Сила
Kanada, Sudbury
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 130000 кг
Година 2009 Километража 66000 км Сила
Kanada, Guelph
автодигалка GROVE GMK 4115L
1
Контактирајте го продавачот
595.000 US$ EUR ≈ 570.700 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4115L Висина на подигање 60 м Дофаќач 17.5 м
Година 2015 Километража 35000 км Сила
САД, Hanover
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се