Филтри -

Градежни машини GROVE

Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

268 огласа: Градежни машини GROVE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка GROVE GMK 6300L
1
Контактирајте го продавачот
750.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2012 Километража 99000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
685.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Висина на подигање 95 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 18 м Носивост 130000 кг Брзина 85 км/ч
Година 11/2014 Километража 40170 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5220 Висина на подигање 105 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2009 Километража 185000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел GMK 4080 Висина на подигање 67 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 131000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
269.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 18 м
Година 2006 Километража 144000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 204000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 186000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м
Година 06/2001 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2009 Километража Сила
Германија, Duisburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 2004 Километража 145 км Сила
Холандија, Lelystad
автодигалка GROVE GSK55 автодигалка GROVE GSK55
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 37384 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел GMK 2035E + JIB Висина на подигање 37.5 м
Година 01/2008 Километража 192459 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK4080 Дофаќач 51 м
Година 03/2010 Километража 63351 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30.2 м Носивост 227 кг
Година 1996 Километража 9289 м/ч Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел GMK 5170 10X8X10 Висина на подигање 60 м
Година 2009 Километража 52465 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Автодигалка
Година 2005 Километража 117100 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 1999 Километража 4607 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 34081 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Португалија, Alcabideche
Контактирајте го продавачот
503.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Носивост 130000 кг
Година 2008 Километража 125870 км Сила
Украина, Чернівці
автодигалка GROVE GMK 5170
1
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Висина на подигање 64 м Дофаќач 18 м Носивост 170000 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
автодигалка GROVE GMK 4100-L автодигалка GROVE GMK 4100-L
2
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
автодигалка GROVE GMK 5170
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се