Филтри -

Градежни машини GRADALL од Финска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GRADALL од Финска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 2002 Километража 12300 м/ч Сила 129 kW
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2007 Километража 2723 м/ч Сила 129 kW
Финска, HYVINKÄÄ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 9700 м/ч Сила
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
11.995 € / месец
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 7384 м/ч Сила
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 2005 Километража 14000 м/ч Сила 174 кс
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 10500 м/ч Сила 174 кс
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Брзина 90 км/ч
Година 1996 Километража 74042 км Сила 156 кс
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Телескопски багер
Година 1998 Километража 773 м/ч Сила
Финска, HYVINKÄÄ
нови железнички багер GRADALL XL 3300 нови железнички багер GRADALL XL 3300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Железнички багер
Евро Euro 2
Година нов Километража Сила 146 кс
Финска, HYVINKÄÄ
телескопски багер GRADALL XL 4200II телескопски багер GRADALL XL 4200II
2
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Телескопски багер
Евро Euro 2 Носивост 2000 кг
Година 2007 Километража 8800 м/ч Сила 156 кс
Финска, HYVINKÄÄ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се