Филтри -

Градежни машини GOTTWALD

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GOTTWALD: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 24000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 72 км/ч
Година 06/1981 Километража Сила 188 kW
Романија, Motru
Контактирајте го продавачот
1.950.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 1200000 кг
Година 1983 Километража Сила
Полска, لوبلن
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кран гасеничар GOTTWALD MK 1500 кран гасеничар GOTTWALD MK 1500 кран гасеничар GOTTWALD MK 1500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1989 Километража 500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
автодигалка GOTTWALD AMK 45 автодигалка GOTTWALD AMK 45 автодигалка GOTTWALD AMK 45
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1969-1 Километража Сила 174 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 110000 кг
Година 1980 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 34.1 м Дофат на стрела 34.1 м Носивост 42000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 1984 Километража Сила 319 кс
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
23.230 € PLN 107.700 PLN
Автодигалка
Година 1980 Километража 17700 м/ч Сила
Полска, Zielona Góra
автодигалка GOTTWALD Gottwald AMK 86-52 автодигалка GOTTWALD Gottwald AMK 86-52
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1979-01-01 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се