Филтри -

Градежни машини GMG

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

21 огласа: Градежни машини GMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража 20 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража 27 м/ч Сила
Данска, Skive
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 227 кг
Година 2023 Километража 13 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година 2023 Километража 34 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 350 кг
Година 2023 Километража 112 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Ножична платформа
Висина на подигање 6.5 м Носивост 240 кг
Година 2018 Километража 89 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 350 кг
Година 03/2018 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2018 Километража 170 м/ч Сила
Данска, Skive
аукција 500 €
Ножична платформа
Година 2019 Километража 167 м/ч Сила
Холандија, Budel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Година 2018 Километража 139 м/ч Сила
Холандија, Budel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.9 м Носивост 230 кг
Година 2019 Километража 296 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 240 кг
Година 2018 Километража 286 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 454 кг
Година 2020 Километража 64 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 227 кг
Година 2023 Километража 54 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2017 Километража 179 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 9.83 м Носивост 230 кг
Година 04/2019 Километража 523 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 9.83 м Носивост 230 кг
Година 03/2018 Километража 102 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 179 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 20.1 м Носивост 540 кг
Година 2020 Километража 661 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 9.83 м Носивост 230 кг
Година 03/2018 Километража 20 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.9 м Носивост 230 кг
Година 2020 Километража 56 м/ч Сила
Данска, Skive
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи