Филтри -

Градежни машини GINAF од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GINAF од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 31006 кг
Година 1997-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15770 кг
Година 2012-10-11 Километража 251280 км Сила
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 30840 кг
Година 2010-03-23 Километража 762340 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 36030 кг
Година 01/2009 Километража 683063 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Носивост 11240 кг
Година 01/1994 Километража Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1998-01-01 Километража 107855 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се