Филтри -

Градежни машини GENIE од Унгарија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Унгарија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2008 Километража 381 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 7.62 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 432 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 272 кг
Година 2012 Километража 3737 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27.7368 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.002 м Носивост 227 кг
Година 2012 Километража 2323 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21.6408 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 3696 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25.77 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.58 м Носивост 318 кг
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.52728 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 609 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 1134 кг
Година 2006 Километража 2536 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Контактирајте го продавачот
6.026 € HUF 2.300.000 HUF
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 320 кг
Година 10/2006 Километража 610 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.7 м Носивост 227 кг
Година Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13.7 м Носивост 350 кг
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.6 м Носивост 227 кг
Година 2016 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
ножична платформа GENIE GS-2646 ножична платформа GENIE GS-2646 ножична платформа GENIE GS-2646
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.93648 м Носивост 454 кг
Година 2006 Километража 1118 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се