Филтри -

Градежни машини GENIE од Шпанија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Шпанија: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 19.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.94 м Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 1680 м/ч Сила
Шпанија, Asturias
Контактирајте го продавачот
аукција 19.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.94 м Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 1208 м/ч Сила
Шпанија, Asturias
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2018 Километража 123 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 4980 м Носивост 363 кг
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 363 кг
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 3490 м Носивост 454 кг
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 363 кг
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2013 Километража 601 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 43 м
Година 2014 Километража 2101 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2014 Километража 169 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 416 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 575 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
аукција 17.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.94 м Носивост 227 кг
Година 2013 Километража 699 м/ч Сила
Шпанија, Oviedo
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2018 Километража 116 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2013 Километража 168 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се