Филтри -

Градежни машини GENIE од Полска

Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Полска: 172 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.419 € PLN 34.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 5.9 м Носивост 363 кг
Година 2017 Километража 225 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.356 € PLN 29.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 9.75 м Носивост 317 кг
Година 2007 Километража 601 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.419 € PLN 34.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 5.9 м Носивост 363 кг
Година 2017 Километража 138 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
12.730 € PLN 59.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 9.75 м Носивост 318 кг
Година 2018 Километража 112 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
3.167 € PLN 14.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 6.4 м Носивост 272 кг
Година 12/2007 Километража 528 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
4.868 € PLN 22.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 6.4 м Носивост 272 кг
Година 2011 Километража 518 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.143 € PLN 28.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 317 кг
Година 2007 Километража 716 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.143 € PLN 28.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 317 кг
Година 2007 Километража 582 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
35.920 € PLN 169.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 38.1 м Дофат на стрела 24.4 м Носивост 227 кг
Година 2005 Километража 7241 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
16.790 € PLN 79.000 PLN
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
9.566 € PLN 45.000 PLN
Ножична платформа
Носивост 567 кг
Година 2008 Километража 1320 м/ч Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
34.860 € PLN 164.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел S-125
Година 2006 Километража 4415 м/ч Сила
Полска, Pszczyna
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 9 м
Година 06/2007 Километража 361 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.781 € PLN 31.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 227 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
7.631 € PLN 35.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 110 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се