Филтри -

Градежни машини GENIE од Италија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Италија: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 2610 м/ч Сила
Италија, Filago
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 680 кг
Година 2009 Километража 3115 м/ч Сила
Италија, Filago
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидраулична зглобна платформа GENIE Z 45/25 JRT хидраулична зглобна платформа GENIE Z 45/25 JRT хидраулична зглобна платформа GENIE Z 45/25 JRT
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8 м Носивост 230 кг
Година 2001 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, Bitonto
ножична платформа GENIE GS 2668 DC - Ruote Artigliate ножична платформа GENIE GS 2668 DC - Ruote Artigliate ножична платформа GENIE GS 2668 DC - Ruote Artigliate
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 560 кг
Година 2001 Километража 5350 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.79 м Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 521 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 200 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 560 кг
Година 2000 Километража 750 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 18 м Носивост 227 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11 м Носивост 159 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cesate
ножична платформа GENIE GS 4069 RT 4X4
1
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2014 Километража Сила
Италија, VIGNOLO
ножична платформа GENIE GS 5390 RT 4X4
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, VIGNOLO
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 200 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 18 м
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Италија, Osimo
ножична платформа GENIE 1530 GS
1
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 6 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, VIGNOLO
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се