Филтри -

Градежни машини GENIE од Германија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Германија: 53 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2020 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 1999 Километража 6578 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.8 м Дофат на стрела 7.6 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 1916 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 454 кг
Година 2011 Километража 1763 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 5.9 м Носивост 227 кг
Година 2020 Километража 11 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 6.6 м Носивост 272 кг
Година 2008 Километража 704 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 361 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 662 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 227 кг
Година 2009 Километража 606 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 6.6 м Носивост 272 кг
Година 2012 Километража 493 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 330 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 9.5 м Носивост 500 кг
Година 1990 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 2793 м/ч Сила 25.83 кс
Германија, Günzburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се