Филтри -

Градежни машини GENIE од Европа

Резултати од пребарување: 691 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE: 691 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 450 кг
Година Километража Сила
Холандија, Wolvega
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2015 Километража 195 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.75 м
Година 2008 Километража 4617 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 227 кг
Година 2001 Километража 1642 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
6.806 € PLN 31.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 227 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
7.660 € PLN 35.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 110 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 9.8 м Носивост 567 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
16.830 € PLN 78.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 13.1 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 3336 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.94 м Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 1867 м/ч Сила
Шпанија, Asturias
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007-01-01 Километража 2294 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2015-01-01 Километража 17574 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2008-01-01 Километража 3790 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 691 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се