Филтри -

Градежни машини GENIE од Белорусија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Белорусија: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 3300 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
47 € / ден
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 26 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30 € / ден BYN 120 BYN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.6 м Дофат на стрела 13.1 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа GENIE GS3246 12m
1
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 318 кг
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 227 кг
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21.8 м Дофат на стрела 17.1 м Носивост 300 кг
Година 12/1997 Километража 5168 м/ч Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 7.65 м Носивост 230 кг
Година 2002 Километража 2950 км Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 43 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 5000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 10.4 м Носивост 230 кг
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 17.1 м Носивост 227 кг
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 23.32 м Носивост 227 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.39 м Дофат на стрела 11.05 м Носивост 230 кг
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 43 м Носивост 275 кг
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Минск
телескопска дигалка GENIE S85 телескопска дигалка GENIE S85
2
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28 м
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се