Филтри -

Градежни машини GENIE од Белгија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Белгија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 01/1998 Километража 1935 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.72 м Дофат на стрела 11.12 м
Година 2018 Километража 1175 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017 Километража 378 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.72 м Дофат на стрела 11.12 м
Година 2018 Километража 1144 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
4.650 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 5.79 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 323 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 350 кг
Година 2012 Километража 362 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 699 кг
Година 2006 Километража 612 м/ч Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 911 м/ч Сила
Белгија, DEERLIJK
ножична платформа GENIE GS3246 ножична платформа GENIE GS3246
2
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2015 Километража 334 м/ч Сила
Белгија, DEERLIJK
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м
Година 2011 Километража Сила
Белгија, DEERLIJK
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража 703 м/ч Сила
Белгија, DEERLIJK
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 24.4 м Дофат на стрела 18.3 м
Година 2011 Километража 5040 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
41.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017-01-01 Километража 1100 м/ч Сила
Белгија, Sint Katelijne Waver
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Ножична платформа
Висина на подигање 4.6 м
Година 2011 Километража 438 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.650 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 9000 кг
Година 2015 Километража 113 м/ч Сила 95 кс
Белгија, Lontzen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се