Филтри -

Градежни машини GENIE од Австрија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE од Австрија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 5569 м/ч Сила
Австрија, Sankt Georgen am Walde
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.79 м Носивост 227 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 318 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.89 м Носивост 227 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.86 м Дофат на стрела 13.86 м Носивост 454 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 159 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.55 м Носивост 227 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.52 м Дофат на стрела 6.78 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.87 м Дофат на стрела 12.42 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 25 м/ч Сила 24.8 кс
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.89 м Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 7.57 м Носивост 159 кг
Година 2021 Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се