Филтри -

Градежни машини GENIE

Резултати од пребарување: 749 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GENIE: 749 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.72 м Дофат на стрела 11.12 м
Година 2018 Километража 1175 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 2610 м/ч Сила
Италија, Filago
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017 Километража 378 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 680 кг
Година 2009 Километража 3115 м/ч Сила
Италија, Filago
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8 м Носивост 230 кг
Година 2001 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 560 кг
Година 2001 Километража 5350 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
18.740 € PLN 86.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 16.5 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4384 м/ч Сила 49 кс
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.233 € PLN 28.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 317 кг
Година 2007 Километража 582 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
19.460 € UAH 653.300 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 16.2 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 4940 м/ч Сила 48.67 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.79 м Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 521 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 21.8 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4144 м/ч Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.9 м Дофат на стрела 27.9 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
48 € / ден
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 26 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 3300 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 749 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се