Филтри -

Градежни машини GEHL од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GEHL од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 06/2021 Километража Сила 72 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 862 кг
Година 2021 Километража Сила 69.9 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража 3191 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1179 кг
Година 2014 Километража Сила 72 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
Мини натоварувач
Носивост 1179 кг
Година 2014 Километража 1145 м/ч Сила 90 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1994 Километража Сила
Украина, Львів
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се