Филтри -

Градежни машини GEHL од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GEHL од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.800 €
Мини натоварувач
Висина на подигање 2.731 м
Година Километража Сила 35.35 кс
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 2261 м/ч Сила 60 кс
Германија, Fürth ( Hessen )
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.800 €
Мини натоварувач
Висина на подигање 3.061 м
Година Километража Сила 70.7 кс
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Мини натоварувач
Висина на подигање 2.438 м Носивост 386 кг
Година Километража Сила 24.47 кс
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Мини натоварувач
Година Километража Сила 69.34 кс
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 861 кг
Година 2016 Километража 1751 м/ч Сила 69 кс
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2015 Километража 2288 м/ч Сила
Германија, Bedburg
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 230 м/ч Сила 36 кс
Германија, Ulm-Lehr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се