Филтри -

Градежни машини GEDA од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GEDA од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 500 кг
Година 1997 Километража Сила
Германија, Dresden
подигнувачка платформа со јарбол GEDA Comfort Etagentore подигнувачка платформа со јарбол GEDA Comfort Etagentore
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Германија, Dresden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 25 м Носивост 500 кг
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 50 м Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 1996 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1500 кг
Година 1997 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1500 кг
Година 2002 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1500 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dresden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се