Филтри -

Градежни машини GEDA од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GEDA: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2008 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2007 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 500 кг
Година 1997 Километража Сила
Германија, Dresden
подигнувачка платформа со јарбол GEDA Comfort Etagentore подигнувачка платформа со јарбол GEDA Comfort Etagentore
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 25 м Носивост 500 кг
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 50 м Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 1996 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1500 кг
Година 1997 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1500 кг
Година 2002 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1500 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 20 м Носивост 500 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
ново висечко скеле GEDA AB 650 ново висечко скеле GEDA AB 650
2
Контактирајте го продавачот
15.245 € Со вклучен ДДВ
Висечко скеле
Година Километража Сила
Романија, Brașov
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се