Machineryline » Градежни машини » Градежни машини GEAXCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини GEAX од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини GEAX од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GEAX од Обединетото Кралство: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
102.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2019 Километража 420 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
83.050 € GBP 70.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража 400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража 1685 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се