Филтри -

Градежни машини GAZ од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GAZ од Украина: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВС—18-01 РГ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВС—18 Подъемник ВС—18 с 5ти местной кабиной
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел АГП ВИПО-20-01 Висина на подигање 19.5 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18.04 (Автовышка телескопическая)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ АП-18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 9 м
Година Километража Сила 90 кс
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ВИПО-18-01 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12.5 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12т на базе ГАЗЕЛЬ ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12т на базе ГАЗЕЛЬ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВІПО-12-01 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 9 м
Година Километража Сила 120 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 14 м
Година Километража Сила 169 кс
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18 (Автовышка)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година Километража Сила 149 кс
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 18
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВІПО-15 Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 11 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се