Филтри -

Градежни машини GAZ од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GAZ од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.660 € RUB 1.650.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 25000 км Сила
Русија, Нижний новгород
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се