Филтри -

Градежни машини GAZ од Европа

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини GAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
111 €
Возило со дигалка со корпа
Година 01/2000 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 08/2000 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење со кран
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Plungė
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се