Филтри -

Градежни машини GAZ

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини GAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.200 €
Машина за дупчење со кран
Година 1979 Километража Сила
Литванија, Šilutė
Контактирајте го продавачот
20 € / месец
Возило со дигалка со корпа
Модел ліктьова Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м Носивост 350 кг
Година Километража Сила
Украина, Бровары
Контактирајте го продавачот
111 €
Возило со дигалка со корпа
Година 01/2000 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 08/2000 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење со кран
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Plungė
ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел АГП ВИПО-20-01 Висина на подигање 19.5 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18 (Автовышка)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВІПО-15 Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 11 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ АП-18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ВИПО-18-01 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12.5 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 14 м Носивост 300 кг
Година Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12т на базе ГАЗЕЛЬ ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12т на базе ГАЗЕЛЬ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18.04 (Автовышка телескопическая)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 18
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВІПО-12-01 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 9 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се