Филтри -

Градежни машини GAYK од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GAYK од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2017 Километража 2730 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 23.230 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 1798 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 34.410 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 1800 м/ч Сила
Украина
машина за набивање столбови GAYK YBM-3000
1
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража Сила
Украина, Чернівці
машина за набивање столбови GAYK HRE 3000 машина за набивање столбови GAYK HRE 3000 машина за набивање столбови GAYK HRE 3000
3
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се