Филтри -

Градежни машини GAYK

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GAYK: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2017 Километража 2730 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 600 м/ч Сила
Русија, Смоленск
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 23.200 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 1798 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
43.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 05/2012 Километража 35432 м/ч Сила 22.5 kW
Турција
машина за набивање столбови GAYK HRE 1000  3000 4000 машина за набивање столбови GAYK HRE 1000  3000 4000 машина за набивање столбови GAYK HRE 1000  3000 4000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 1450 м/ч Сила 24.4 кс
Германија, Elsenfeld
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 34.370 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 1800 м/ч Сила
Украина
машина за набивање столбови GAYK YBM-3000
1
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража Сила
Украина, Чернівці
машина за набивање столбови GAYK HRE 3000 машина за набивање столбови GAYK HRE 3000 машина за набивање столбови GAYK HRE 3000
3
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
1.127 € GBP 950 GBP
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се